اعضای یکی هستیم

رضا عابدینی سهی
موسس

رضا عابدینی سهی متولد شهریور ۱۳۵۹ در تهران و تحصیل کرده­ ی رشته­ ی مهندسی نساجی است. رضا، پس از ۱۰ سال فعالیت در زمینه­ ی تولید در ایران و افغانستان، حرفه ­ی خود را رها کرد؛ و برای تحقق رویای کودکی­اش، تصمیم گرفت تا سفرهای متوالی را به نقاط مختلف جهان آغاز نماید

غزال باقری
مدیرعامل

غزال باقری متولد مرداد ماه ۱۳۶۶ در تهران و فارغ التحصیل رشته ی روابط عمومی در مقطع کارشناسی و همچنین فارغ التحصیل رشته ی روانشناسی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد .
غزال باقری در سال ۱۳۹۵ فعالیت های مدنی و عام المنفعه ی خود را با پیوستن به کمپین اجتماعی “یکی هستیم” آغاز نمود و با تبدیل نمودن کمپین‌ اجتماعی یکی هستیم به سازمانی‌ مردمی با سمت مدیریت عامل  در مجموعه فعالیت های بشر دوستانه ی خویش را ادامه داد .

آرش علی مرادی
مدیر اجرایی

آرش علی‌مرادی متولد ۱۷ خرداد ۱۳۶۹ در تهران می‌باشد. فعالیت و همکاری خود را با سازمان‌مردم نهاد یکی هستیم از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است و هم‌‌اکنون با سمت مدیر اجرایی مشغول همکاری با سازمان است.

سپینود بازرگانی
مدیریت داخلی

سپینود بازرگانی متولد ۶ شهریور ۱۳۸۲ در تهران می‌باشد. وی دانشجوی رشته‌ی کارگردانی نمایش مقطع کارشناسی است. فعالیت و همکاری خود را با سازمان‌مردم نهاد یکی هستیم از سال ۱۴۰۱ آغاز کرده است و هم‌‌اکنون با سمت مدیریت داخلی مشغول همکاری با سازمان است.

نارین بردبار
گرافیست و ویراستار

نارین دهقانی بردبار متولد دی ماه ۱۳۷۹ در تهران می‌باشد. او فارغ‌التحصیل رشتهٔ عکاسی در مقطع کارشناسی می باشد.
فعالیت و همکاری خود را با سازمان‌مردم نهاد یکی هستیم از سال ۱۴۰۲ آغاز کرده است و هم‌‌اکنون با سمت گرافیست و ویراستار مشغول همکاری با سازمان است.

پرهام عباسی
دولوپر و طراح سایت

پرهام عباسی متولد آبان ۱۳۷۸ می‌باشد. او فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشو همچنین وی فعالیت و همکاری خود را با سازمان‌مردم نهاد یکی هستیم از سال ۱۴۰۲ آغاز کرده است و هم‌ اکنون به عنوان طراح و پشتیبان سایت مشغول همکاری با سازمان است.

مبینا محسنی
ادمین

مبینا محسنی متولد ۲۵ دی ۱۳۷۷ می‌باشد. . او فارغ‌التحصیل رشتهٔ زیست سلولی و مولکولی در مقطع کارشناسی می باشد. در حوزه تولید محتوای تصویری و تبلیغاتی مشغول به فعالیت است. فعالیت و همکاری خود را با سازمان‌مردم نهاد یکی هستیم از سال ۱۴۰۲ آغاز کرده است و هم‌‌اکنون با سمت مسئول تولید محتوا مشغول همکاری با سازمان است.

مانی آراسته
عکاس، فیلمبردار، تدوینگر

مانی آراسته متولد ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۰ می‌باشد. او در حوزهٔ عکاسی و تولید محتوا مشغول به فعالیت است. فعالیت و همکاری خود را با سازمان‌مردم نهاد یکی هستیم از سال ۱۴۰۲ آغاز کرده است و هم‌‌ اکنون با سمت مسئول تولید محتوا مشغول همکاری با سازمان است.

فرزاد پارسا
دستیار اجرا

فرزاد پارسا متولد ۲۵ شهریور ۱۳۶۸ می‌باشد. 

عایشه ولی‌زاده
بخش خدمات

عایشه ولی‌زاده متولد شهریور ۱۳۵۸ می‌باشد. فعالیت و همکاری خود را با سازمان‌مردم نهاد یکی هستیم از سال ۱۳۹۸ آغاز کرده است و هم‌ اکنون در بخش خدمات مشغول همکاری با سازمان است.

سبد خرید