درباره ما

“کانون توسعه گران جوان یکی هستیم” که به اختصار “یکی هستیم” خوانده می شود، سازمانی تخصصی، مردم نهاد، و ثبت شده در وزارت کشور است که از سال ۱۳۹۶ به همت جمعی از فعالان اجتماعی و حمایت خیرین در حوزه امدادرسانی و توسعه پایدار فعالیت خود را در جنوب شرقی کرمان در شهرستان جازموریان آغاز نموده است. “یکی هستیم” با نگاهی عمیق‌تر به مسئولیت اجتماعی هر فرد و یا نهاد نسبت به جامعه ی پیرامون خود، قصد دارد با احترام به فرهنگ بومی هر منطقه، زمینه رشد و پیشرفت را برقرار سازد.
یکی شدن برای دستیابی به جهانی توسعه یافته با همراهی و همدلی همه ی اعضای جامعه که در آن تمامی انسان ها به خودکفایی و شکوفایی رسیده باشند.
ما برآنیم تا با ترویج فرهنگ مسئولیت اجتماعی و تلاش در زمینه های رفاه، آموزش، سلامت و معیشت به توسعه پایدار در جوامع محلی دست یابیم.

تاریخچه و موسس یکی هستیم

“رضا عابدینی سهی” متولد شهریور ۱۳۵۹ در تهران و تحصیل کرده‌­ی رشته­‌ی مهندسی نساجی است. رضا، پس از ۱۰ سال فعالیت در زمینه­‌ی تولید در ایران و افغانستان، حرفه‌­ی خود را رها کرد؛ و برای تحقق رویای کودکی‌­اش، تصمیم گرفت تا سفرهای متوالی را به نقاط مختلف جهان آغاز نماید. او، همچنین سفر را با مسئولیت اجتماعی درهم ­آمیخت و با فعالیت‌­های مدنی و عام­‌المنفعه­ی متعدد به یک فعال اجتماعی تبدیل شد. همکاری او با سازمان ملل، در برگزاری نمایشگاه صلح تهران، نقطه­‌ی عطفی در گرفتن این عنوان در جامعه شد. وی، با شعار «تفاوت داریم ولی اختلاف نه» کمپین یکی هستیم را از سال ۱۳۹۳ با موضوعیت گسترش فرهنگ صلح راه‌­اندازی نمود که امروز به یک سازمان مردم نهاد تبدیل شده­ است تا اهداف خود را به صورت سازمان‌­‌یافته و مستمر دنبال ­کند.

برگزاری نمایشگاه صلح در همکاری با سازمان، مشعل‌­داری المپیک ۲۰۱۸ در کره جنوبی، میزبانی گروه دلقک­‌های بدون مرز آلمان در ایران و اجرا در مناطق محروم، برگزاری اجراهای خیابانی و کمپین “شهر همه” ویژه معلولین جهت افزایش ضریب امید جامعه، برگزاری کمپین «آب پاک، حق همه کودکان است»، پیمودن ۶۰۰ کیلومتر پیاده طی سه ماه در قاره آفریقا، ۵۰۰ کیلومتر طی سه ماه در امریکای جنوبی، و ۳۰۰ کیلومتر طی شش ماه در جنوب شرقی آسیا، برای گفتگو با جوامع و فعالیت‌­های داوطلبانه در سازمان‌­های مردم نهاد در راستای انتشار پیام صلح، از جمله آن فعالیت‌­ها بوده است.

اعضای یکی هستیم

رضا عابدینی سهی

موسس

غزال باقری

مدیرعامل

رضا اسلام پناه

مدیر رسانه

آرش علیمرادی میرحصاری

مدیر اجرایی

نارین دهقانی بردبار

گرافیست و ویراستار

فرزاد پارسا

مدیر اجرایی

یاسمن صفری

گرافیست

مبینا محسنی

ادمین

مانی آراسته

عکاس، فیلمبردار، تدوینگر